Ležať v posteli alebo oddychovať v bazéne pri sledovaní filmu v kine? V týchto kinách to nie je žiadny problém

  1. Väčšina z nás pozerá filmy v nudných, štandardných kinách. Predtým než film zasiahol tradičné zábavy, sa ľudia zúčastnili živých vystúpení s hercami a herečkami. Dnes máme možnosť vidieť živé vystúpenia, alebo filmy a to tak, že miesto, na ktorom si vychutnávame show, môže zmeniť celkový zážitok.

Zážitok zo sledovania filmu môže byť aj krajší. A čo takto vychutnať si pukance v najnetradičnejších kinách sveta ? Niektoré kiná, ktoré uvidíte, sú moderné a majú vzrušujúci a zaujímavý interiér.
V týchto kinách chutia pukance jednoducho inak.

Paríž – Olympia Music Hall, Francúzsko

Nie je vám pohodlne na sedačkách v kine ? Sedačky sú buď tvrdé, alebo vás od partnera delí držiak na ruku a na pitie ? A čo takto sledovať film v posteli v objatí s partnerom ? Nie, nehovorím o pozeraní filmu doma. V Paríži vo Francúzsku prišli so skvelým nápadom ako si ešte viac vychutnať film a namiesto klasických sedačiek umiestnili do kina postele. Priznajte sa, koľkí z vás by sa šli do kina len tak vyspať ?

kino, posteľ, film, ľudia,
Zdroj: veu.sk

Paríž – Movie Theater, Francúzsko

Kiná v Paríži ponúkajú dokonalý zážitok a pri niektorých z nich môžete sedieť aj v záchranárskom člne, keď sa jedná o katastrofický film.

kino, ľudia, lode, voda, film, sála, okuliare
Zdroj: kreativita.info

Londýn – Hot Tube Cinema, Anglicko

A čo takto sledovať kino priamo v bazéne s kamošmi? Nie, už ani to nie je iba sen. Film si môžete vychutnať  v horúcej vode priamo pred plátnom. Pri pozeraní hororu môžete sedieť dokonca v bazéne plnom umelej krvi, aby bol zážitok čo najlepší.

kino, bazén, film, ľudia, voda, para
Zdroj: hottubcinema.com

Toronto – Divadlo Zimnej Záhrady, Kanada

Táto neskutočne krásna sála pokrytá samými kvetmi. Viete si predstaviť väčšiu romantiku pri sledovaní romantického filmu alebo romantickej divadelnej hry? Toto divadlo predstavuje dokonca dve divadlá nad sebou, čím vytvoril fenomén dvojposchodového divadla

divadlo, kvety, kino,
Zdroj: svetkuriozit.sk

Disney – Hollywood Studios, USA

Krásne tematické kino. Film si viete vychutnať priamo v zaparkovanom aute a na chvíľu sa budete cítiť ako v starých amerických filmoch. Veľmi pekná a milá atrakcia aj pre vaše ratolesti. Určite budú mať nezabudnuteľný zážitok.

deti, rodičia, kino, autá, rozprávky
Zdroj: flickr.com

Plávajúce kino, Thajsko

Thajsko je krajinou viacerých svetov. Počuli ste už niekedy o plávajúcom kine? Výborne sa na ňom sleduje Titanic alebo Čeluste. Je zakotvené na plávajúcej plošine a ide vlastne o plávajúci amfiteáter.

voda, kino, ľudia, Thajsko
Zdroj: materialicious.com
ľudia, Thajsko, voda, kino
Zdroj: Ole Scheeren Bureau

Madrid – Cineteca de Madrid, Španielsko

Toto kino vás vtiahne svojou atmosférou priamo do deja. Kino sa zameriava na premietanie non-fiction filmov a venuje sa taktiež alternatívnej kinematografii.

kino, budúcnosť, film, svetlá
Zdroj: aktualne.centrum.sk

Rishon Lezion – The City Cinemas, Izrael

A čo takto strašidelne pomaľované sedačky a steny plné tých najlepších hororových filmov? Takéto kino nájdete Práve v Izreli.

kino, horor, film, sedačky
Zdroj: aktualne.centrum.sk

Skopje – Documentary Film Festival Makedox, Macedónsko

Mladý a zriedkavo avantgardný festival oslavujúci tvorivý dokumentárny film. Tento krásny priestor vibruje filmovými príbehmi, živými vystúpeniami a hudbou pod nočnou oblohou. Toto kino je otvorené každé leto od roku 2010.

kino, festival, ľudia, leto, amfiteáter
Zdroj: filmfreeway.com

Šamorín – Tulicinema, Slovensko

A ak sa vám nechce chodiť do kina príliš ďaleko, jedno zaujímavé kino máme aj tu. Počuli ste už o tomto komplexe ? Nachádza sa v Šamoríne a je veľmi zaujímavý a veľmi pozitívny. Môžete si tu s chuťou odpočinúť pri pozeraní skvelých filmových premiér. Osobne som veľmi vďačná za takýto skvelý a farebný nápad, určite si to zaslúži pozornosť ľudí.

kino, film, farby, vaky,
Zdroj: kindstown.citylife.sk