Extravagantný Post Malone prichádza s novým albumom „Beerbongs & Bentleys“

Včerajším veľkým dňom, 27. apríl 2018, vás chcem privítať na novom dlho očakávanom albume Beerbongs&Bentleys. Pod plastovým krytom cédla s čiernym nápisom B&B sa nachádza žlté CD s 18-timi skladbami s dĺžkou 64 minút. Na albume sa vyskytujú mená, ako Swae Lee, Nicky Minaj, G-eazy a YG. Nájdeme na ňom už známe songy, ako Candy paint alebo Psycho a jeden z najvačších hitov Rockstar.

Príchod albumu môžeme priraďovať ako súčasť Bud Light’s Dive Bar tour, ktorý začal 4. apríla. Spomínaný hit, ktorý určite nemohol ujsť ani tvojej mame – Rockstar, s kolaboráciou na majku od samotného 21 savage-a, dobil úplný vrchol rebríčka Billboard Hot 100. Posledné týždne z každej strany môžeme počuť veľký hit Psycho feat. Ty Dolla $ign, ktorý sa dostal tiež do popredia svetových rebríčkov.

V stredajšiu noc v Nashville, Tennessee po prvýkrát predstavil veľmi krásnu akustickú skladbu z nového albumu – Stay. Skladba je inšpirovaná jeho dlhodobým vzťahom s priateľkou AshlenMeaningful lyrics si môžete pozrieť na známej stránke Genius.

Celý tento našľapaný album si môžete vypočuť na všetkých známych platformách, ako Spotify alebo iTunes.

Pridaj komentár