Hip Hop Žije ponúkne zatiaľ najbohatší víkend sprievodného programu

Nedávno sme ti priniesli článok o najlepších festivaloch v tvojom okolí, na ktoré nemusíš chodiť veľmi ďaleko. Jedným z nich je aj Hip Hop Žije, ktorý sa uskutoční na prelome mesiacov jún a júl. Festival sa bude konať už tradične na Zlatých Pieskoch v Bratislave. Každoročné zlepšovanie organizátori znova potvrdili. Okrem tradičnej československej hip hopovej špičky, tento rok na festivale vystúpi aj legendárny Rick Ross (USA), ktorý na Slovensku vystúpi vôbec po prvýkrát. Víkend na Zlatých Pieskoch nesľubuje len bohatý hudobný program, ale aj veľa zábavy, o ktorú sa postará pestrý sprievodný program.

Hip hop zije, Bratislava, zlate piesky, festival, open air, Rick Ross
Zdroj: Hip Hop Žije

Od graffiti, cez streetdance až po grillz

Azda najväčším lákadlom z celého sprievodného programu bude najväčší graffiti jam na Slovensku. Ak sa zaujímaš o tento druh umenia, tak tu určite nesmieš chýbať. Keď tvoje srdce bije pre tanec, tiež si prídeš na svoje, pretože organizátori pripravili streetdance battle. Ak si nadšenec športov, tak si určite rád zahráš volejbal alebo streetball. Ten sa bude odohrávať „na ulici“, ktorú pre zúčastnených vytvoria The Streets. Pre tých najlepších sú, samozrejme, pripravené výhry.

Oproti minulým ročníkom bude festival bohatší aj o občerstvenie. Okrem klasických festivalových jedál si budete môcť pochutnať na jedlách zo svetovej kuchyne. Ak počas pracovného týždňa nemáš čas na svoj vzhľad, nemaj obavy. O to sa postarajú barberi z MMG, a čo je najlepšie, urobia to zadarmo! Taktiež si budeš môcť upraviť aj svoj úsmev. O grillz sa ti postará bývalý zubný technik Warren z Youth Grillz Paris.

Ak si bol pred prečítaním tohto článku na vážkach s tvojou účasťou na festivale, pravdepodobne si sa už rozhodol a spolu s nami stráviš prvý prázdninový víkend na Zlatých Pieskoch. Určite nebudeš ľutovať a my veríme, že všetko vyjde podľa predstáv a zažiješ víkend plný hudby a zábavy.

Zdroj: Hip Hop Žije