Benjamin Bennett – muž, ktorý má takmer 300 živých vysielaní, na ktorých 4 hodiny sedí a usmieva sa

Na internete môžeme naraziť na naozaj všeličo. Osobne som však nevedela, čo si mám myslieť o tomto mladom mužovi. Hlavou mi išla len jediná otázka. Prečo? Na to odpoveď asi nedostanem.
Reč je o Benjaminovi Bennettovi, ktorý v roku 2014 prišiel na Youtube s niečím úplne novým.  Tento chlapík si na začiatku svojho živého vysielania sadne do obvyklej polohy, nahodí úsmev a… to je vlastne celé. Takto s úsmevom na tvári presedí na každom videu 4 hodiny. Na jeho kanáli nájdeme takmer 300 videí s tým istým kontentom.
Pred pár rokmi dokonca poskytol rozhovor pre Vice, kde sa ho pýtali rôzne otázky ohľadom tejto aktivity. Po každej otázke bolo asi 10 sekundové ticho a až tak odpoveď. Na otázku, prečo to začal robiť, odpovedal, že na internete niečo chýbalo a nikto sa nechystal na niečo také. Taktiež odpovedal, že v tom netreba hľadať nejaký špeciálny účel a na natáčanie sa nejako extra nepripravuje, len sa napije a skočí na záchod.

Zlodej zachytený počas natáčania

Jedno z jeho živých vysielaní však obsahovalo čosi nezvyčajné. V čase 2:36:30 je možnosť počuť zlodeja, ktorý sa vlámal do domu a otvára dvere. Jeho spolubývajúci bol v práci a on neočakával žiadnu návštevu. Potom si uvedomil, že zabudol zamknúť vchodové dvere pred natáčaním. Benjamin tvrdí, že zlodeja bolo počuť približovať sa po schodoch, no čo je na tom najviac šokujúce? On sa po celú tu dobu nepohol. Vyjadril sa, že srdce mu bilo ako šialené, ale nepohnúť sa pre neho bola tá najpodstatnejšie vec. Šialené.

Keď som spomínala, že Benjamin sa nejako špeciálne nepripravuje na natáčanie, len sa napije a vybehne na toaletu, na jednu z týchto vecí raz zabudol. Samozrejme, mu však bol livestream prednejší.
2:47:00

Pridaj komentár