Marpo & TroubleGang spúšťajú predpredaj na jednu z najväčších hudobných udalostí v Československu

Neprešlo ešte ani pol roka od toho, čo Marpo so svojou kapelou TroubleGang vypredal najväčšiu halu v Československu. Pražská O2 Aréna sa 19.5.2018 naplnila do posledného miesta a tak cieľavedomý rapper splnil ďalší zo svojich veľkých plánov. 12 000 ľudí v aréne videlo obrovskú show a na aktérov sa valila samá pochvala. Okrem samotného koncertu hral dôležitú úlohu stage dizajn od Martina Hrušku, ktorý sa už postaral o nejeden megakoncert, či galavečer. Po tom, čo sa brány haly zatvorili, čakali ľudia na to, akú ďalšiu akciu Marpo so svojou skupinou vymyslia. Vo vzduchu viseli viaceré možnosti – Eden, Strahov alebo Letňany. Isté bolo jedno ale jedno. Bude to väčšie a drahšie… a pravdepodobne ešte viac očakávané. Na oficiálne oznámenie si ľudia počkali až do konca leta. Informácia sa k ľudom dostala počas druhého ročníka TroubleGang Festu.

Marpo, Troublegang, O2 arena, koncert, stage, hala
Zdroj: Tony Košař

Megarozpočet pre koncert na Letňanoch

To, čo sa ľudia dozvedeli bolo v podstate očakávané, no napriek tomu prekvapivé. Ďalší megakoncert sa uskutoční na pražských Letňanoch 28.9.2019. Ponesie názov Marpodrome a rozpočet na celú túto akciu bude dvojnásobne vyšší ako rozpočet pre prelomovú O2 Arénu, a to 20 miliónov českých korún (770 000€) na koncert a 5 miliónov (195 000€) na dvoch predskokanov z Ameriky. Celková kapacita areálu bude 25 000 ľudí, čo je tiež niečo cez dvojnásobok. Marpo má v tejto matematike jasno, a táto rovnica mu zatiaľ vždy priniesla úspech. Očakáva sa aj tradičný fanúšikovský pochod Prahou, na tom poslednom sa zúčastnilo viac ako 4000 ľudí. Nech to dopadne akokoľvek, my prajeme aby išlo všetko podľa plánov.

Zdroj: facebook.com/mcmarpo

Lístky na Marpodrome sú rozdelené podľa sektorov a ich cena sa pohybuje od 999 Kč (39€) do 1499 Kč (58€). Členovia TroubleGang Family majú už tradične lístky lacnejšie, preto ak chceš ušetriť, mal by si sa členom určite stať.
Všetko dôležité nájdeš na oficiálnom webe MARPO.COM alebo na Facebookovom evente.

Čo si o celom spustení predpredaja myslia členovia TroubleGangu?

Marpo: No upřímně, je to 25000 lístku. To už není prdel. Mám z toho velkej respekt !!

IronKap: Mám radost, že se pouští další velký projekt. Očekávání mám stejná jako od všech velkých TG akcí. To znamená, že lidi budou odcházet s pocitem, že nic podobného neviděli.

Tony Košař (fotograf): Já už vůbec nechápu co se děje, jakože tomu nějak nevěřím, nedochází mi to… přijde mi to jak nějaká legrace. Už O2 Arena byla nějakým způsobem vrchol a tohle už je šílenství.

Mahoney (gitara): Cítím opět to napětí jako před všema velkýma akcema co jsme dělali akorát s tím rozdílem, že tohle je koncert už pro 25 000 lidí. Kurva! To už je velká hra. Motivaci máme, skvělý fanoušky taky! Vypadá to, že v cestě nám nic nestojí!🤘🏼