Sziget 2019 ohlasuje nové mená: prídu Foo Fighters, Florence + The Machine, či Twenty One Pilots

Síce to nebolo až tak dávno, čo skončilo festivalové leto, no rok zbehne ako voda a my sa môžeme opäť tešiť na teplo, vodu, ale hlavne hudbu a koncerty.
Jeden z najväčších a najlepších festivalov v Európe sa opäť uskutoční u našich maďarských susedov, v Budapešti, a my tak za kvalitným festivalom nemusíme cestovať až tak ďaleko. Na desiatkách stagov sa 7. až 13.8.2019 predstaví mnoho interpretov, a preto si na svoje príde určite každý vďaka rôznorodosti žánru. Samozrejme, okrem bohatého hudobného programu ocenia milovníci umenia aj Art Of Freedom, kde sa mimochodom (ak si umelecká duša) možeš prihlásiť aj ty. Ďalej tam nebude chýbať jedlo, aké si len zmyslíš, no hlavne to bude o zábave, radosti a láske k hudbe.

Organizátori si v podobe nádielky nových mien prichystali krásny vianočný darček. Okrem, už predtým známeho Eda Sheerena, nám pribudli aj ďalšie nové a veľké mená.
Na Szigete 2019 vystúpia:

Foo Fighters

Florence + The Machine

Twenty One Pilots

Martin Garrix

The 1975

a ďalší: Richard Ashcroft, Catfish & The Bottlemen, Chvrches, Jungle, Kodaline, The Blaze, Maribou State, IDLES, Frank Turner & The Sleeping Souls, Pale Waves, Parcels, Of Mice & Men, Superorganism, Boy Pablo, Frank Carter & The Rattlesnakes, Gang Of Youths, Alma, Yungblud, Tamino.

Ak ťa neočarali tieto mená, nezúfaj. Onedlho prídu organizátori s novými, hviezdnými menami. Samozrejme sa ešte nechaj inšpirovať aftermoviem posledného ročníku.

Oficiálny web festivalu: Sziget

 

Pridaj komentár