Gucci Maneova ex žiada neuveriteľnú sumu alimentov, za dlho zatajovaného syna

Gucci Mane, tzv. Trapgod čelí obvineniu od matky jeho syna, keďže ignoroval súdny príkaz, ktorému teraz musí čeliť.

Vzhľadom na súdne dokumenty mal Gucci Mane zaplatiť Sheene 2,495 dolárov, aby vedela pokryť účty za svojho právnika. Gucci jej, samozrejme, nevyhovel a nespravil to aj napriek súdnemu príkazu. Sheena sa vyjadrila, že je to „pohoršujúce a neprijateľné“. Jej právnik taktiež navrhol súdu, aby zaplatil pokutu a šiel späť za mreže. Sheena taktiež žiada od Laflara zvýšenie mesačných alimentov z 2,076 dolárov na rovných 20,000, pretože podľa nej je vraj nefér, že oná sa musí spoliehať len na vládnu pomoc, zatiaľ čo Gucci si užíva extravagantný život, čo je, samozrejme, extrémna požiadavka vzhľadom k tomu, že mu až do roku 2016 syna Keitheona zatajovala.

Taktiež tvrdila, že si všimla jeho výrazný nárast príjmov, keď ho prepustili z väzenia v roku 2016 a poukazuje na jeho svadbu s terajšou manželkou Keyshou Ka’Oir, ktorá stála vyše 1 milióna dolárov.

Gucci Mane, dieta, alimenty
Zdroj: Facebook/Gucci Mane

Gucci požiadal súd, aby celý proces zrušil a jasne uviedol, že od ich pôvodnej dohody od roku 2011 sa nevyskytla žiadna výrazná zmena v jeho príjmoch a poprel aj tvrdenie, že jeho svadba stála 1 milión dolárov.

Gucci Mane sa snaží od svojho prepustenia z väzenia v roku 2016 a následnej svadbe s jeho terajšou manželkou Keyshou sekať samú dobrotu. Myslíte, že sa podarí Sheene odlomiť si trocha z jeho úspechu?