Hip Hop Žije 2019 – odhalený zahraničný headliner a taktiež aj zvyšok CZ/SK scény – určite sa je na čo tešiť

Už tu máme rok 2019 a s ním aj siedmy ročník obľúbeného hip hopového festivalu Hip Hop Žije na tradičnom mieste Zlaté piesky v Bratislave. Rozbíjať sa na koncertoch budeš môcť už od 28.6 po 30.6. Festival každý rok ponúka skvelú hudbu, uvoľnenú atmosféru, dobrú náladu a zážitky, na ktoré sa spomína s úsmevom.

Všetky české a slovenské mená sú už zverejnené. Zo slovenského súdka to budú Kontrafakt, Majk Spirit, DMS & Separ, Nerieš, Strapo, Pil C, Supa & Jozis Engerer, Kali & Peter Pann, Čis T, GR Team, Boy Wonder, Otis, Majself, Sima, Miky Mora, Aless a mnoho ďalší. Z českej strany prídu Ektor, Sergei B., Paulie Garand, Lvcas Dope, Sharlota & Refew, Nobodylisten a veľa iných.

Okrem zábavného beerpongu, na ktorom si sa mohol vyblázniť už minulé roky, sa nezabudni znova zastaviť v rozsiahlom areáli v The streets. Tu si každý príde na svoje. Či už ho zaujme graffiti jam, streetdance battle alebo streetball, je úplne jedno. Hlavné je, nech si užiješ celý víkend najviac naplno, ako sa len dá.
Jednou z noviniek na tomto festivale bude tento rok latino stage, kde ťa zaujmú typické latino hudobné skupiny, DJ sety a rozličné tanečné workshopy.

latino stage, hip hop žije, bratislava, zlaté piesky
Zdroj: Hip Hop Žije

Ďalšou novinkou zo sprievodného programu je stand up comedy show Temné kecy. Sú nešetrní, drsní a hlavne si nedávajú servítku pred ústa. Takže ak máš na to, rozhodne sa nezabudni pristaviť na ich vystúpení.

temné kecy, special stand - up comedy, hip hop zije, bratislava
Zdroj: Hip Hop Žije

Na obohatenie festivalu taktiež tento rok nebude chýbať beatmaking battle. U nás sa to ešte nekonalo, takže niektorí beatmakeri si môžu porovnať svoje skills prvýkrát na slovenskej pôde. O to, aby vyhral ten najlepší z najlepších účastníkov rozhodne porota zložená z top producentov, a to Oer, DJ Grimaso a Viktor Hazard.

Ak si chceš byť istý, že stretneš svojho naj interpreta, tak si kúp VIP lístok, ktorý je v ponuke. Odfotíš sa s ním pri fotostene, ktorá už bude ready na super fotku. Budeš mať zaručený welcome drink, pohodlné sedenie, vlastný bar a možnosť si zahrať poker. Ak máš problém dostať  sa dopredu pod stage cez tú plnku ľudí, tak s VIP lístkom by si ho nemal. Môžeš sa tak obehnúť a chytať pot interpretov zo stage-u.

ja rule, hip hop žije, kontrafakt, separ, dms, kali, bratislava
Zdroj: Hip Hop Žije

Minulý rok nás potešil svojou návštevou na Hip Hop Žije americký rapper Rick Ross a tento rok tu má namierené legenda Ja Rule z New Yorku. Okrem rappera je známy aj ako herec alebo textár. Na rapovej scéne existuje už vyše 20 rokov, tak isto neváhaj.

Takže ak ešte nemáš lístok, tak šup, šup, aby si ešte vychytal dobrú cenu. My tam budeme na 100% a čo ty?

Zdroj: Hip Hop Žije

Pridaj komentár