Bratislava opäť ožije bojovými športami. OKTAGON 12 láka nielen svojou nabitou kartou

OKTAGON už niekoľko mesiacov potvrdzuje, že je špičkovou MMA organizáciou. Svojou kvalitou je jednou z najlepších, minimálne v strednej Európe. Okrem príchodu nových alebo staronových mien ako Karlos Vémola, Makhmud Muradov alebo Ľudovít Klein z konkurenčnej organizácie XFN, spustil OKTAGON aj ďalší projekt, OKTAGON Prime. V Košiciach sme mohli minulý mesiac vidieť veľa kvalitných súbojov. Hlavným trhákom večer bol zápas domáceho Jozefa Wittnera proti Adamovi Horváthovi. Zo stoličiek ľudí dvíhal aj zápas Tripšanský – Kvapil, ktorý po tvrdom boji skončil remízou. Svoj talent ukázal aj mladý miláčik košického publika Samuel Daňko, ktorý sa po výhre ukáže aj na bratislavskom Oktagone.

oktagon, mma, fight, Daňko, Prime, Košice, Bratislava
Zdroj: OKTAGON MMA

Hviezdna štartovka, predstaví sa aj šampión Bellatoru Végh

OKTAGON už dlhšie pripravuje svojich fanúšikov na večer, ktorý na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave prinesie veľa kvalitných súbojov a strhujúcich príbehov. Za veľa hovorí aj fakt, že mená ako Klein, Kertesz, či Muradov sa predstavia už v predzápasoch. Tešiť sa tentokrát môžeme aj na dva ženské duely, ktoré potešia oko nejedného, nie len mužského diváka. Po zranení sa vráti aj miláčik publika Gábor Borároš. Ten sa po nešťastnej prehre s Davidom Kozmom plánuje vrátiť na víťaznú vlnu, no proti bude Jan Janka.

oktagon, bratislava, vegh, kristofic, muradov
Zdroj: OKTAGON MMA

Na domácej pôde sa predstaví aj Samuel „Pirát“ Krištofič, ktorý po dvoch prehrách s ťažkými súpermi chce pred svojim publikom ukázať, že s ním stále môžeme počítať na popredných priečkach minimálne našej Česko-Slovenskej MMA scény. Jeho súper bude po zranení Gonzaleza tvrdý oriešok, a to Brazílčan Anderson De Queiroz Diniz so skóre 20-0-7, a ten preverí „Pirátove“ schopnosti minimálne na 100%.

Pirat, Kristofic, Diniz, OKTAGON, Bratislava
Zdroj: OKTAGON MMA

Hlavný zápas večera zaujíma asi každého fanúšika MMA. Predstaví sa v ňom bývalí šampión organizácie Bellator, slovenská jednotka Attila „Pumukli“ Végh. Proti nemu sa v oktagone postaví ostrieľaný bojovník Virgil „Rezdog“ Zwicker s bilanciou 16-9, a pre slovenského šampióna to určite nebude prechádzka ružovou záhradou. Attila Végh prípravu nepodcenil a svoju formu doladil v tréningovom kempe v Thajsku.

Vegh, Oktagon, Bratislava, Pumukli
Zdroj: OKTAGON MMA

Nech zápasy dopadnú akokoľvek, určite sa môžeme tešiť na adrenalínový večer plný tvrdých rán, krvi, sĺz a potu. Ak ešte stále nemáš lístky na OKTAGON 12 v Bratislave, svoju chybu naprav tu. Keď nemáš cestu na štadión Ondreja Nepelu, zápasy si môžeš pozrieť aj z pohodlia domova vďaka PPV, ktoré nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: OKTAGON MMA