Hip-Hop opäť ovládane Zemplínsku Šíravu, VIBE Festival sa tam predstaví už 4. rok po sebe

Zemplínska Šírava je obľúbená víkendová destinácia pre východniarov, no už sa pomaly stáva aj tradičným miestom konania hip-hopového festivalu VIBE. Ten ani tento rok nebude chýbať. Na Šírave sa bude konať jeho štvrtý ročník. Už tento víkend si prídu na svoje milovníci hip-hopovej kultúry na Moteli Kamenec, kde sa VIBE Festival koná už tretí rok za sebou.

Ako každoroční návštevníci môžeme potvrdiť, že jeho úroveň je rok čo rok vyššia, a preto sa tešíme aj na tohtoročnú edíciu.

VIBE, festival, Zemplinska sirava, kamenec, hip hop, rap, ego, separ, dms
Zdroj: VIBE Festival

Dvojdňový program nabitý všetkým, čo k tomu patrí

VIBE Festival odštartuje tento piatok, 12. júla. Program odštartuje o 21:00 víťaz súťaže ODPÁL VIBE a postupne sa na stage-i vystriedajú interpreti ako Sima, Nerieš, Radikal Chef, Yzomandias & Nik Tendo alebo zatiaľ každoročný účastník – skupina DMS v plnom zložení. Celý piatkový program uzavrie počas skorých ranných hodín DJ Mikias.

VIBE, DMS, Separ, Dame, Kamenec, Šírava
Zdroj: VIBE Festival

V sobotu 13. júla bude akcia pokračovať opäť od 21. hodiny, a opäť to bude nabitý program. Okrem starých známych účastníkov VIBE-u sa predstavia aj mená, ktoré tu ešte nehrali a určite celý event ešte viac oživia. Môžeme sa tešiť na mená ako Slimo, Fobia Kid, nemecký Eight – O, Dalyb & Zayo či Ego. Druhý večer ukončí svojím setom na afterparty DJ Dill.

VIBE, Orava, fest, Sirava, Kamenec
Zdroj: VIBE Festival

O zábavu tak núdza určite nebude, a ak sme ťa stále nepresvedčili, pozri si kompletný line-up na oficiálnych stránka VIBE Festivalu TU.

To, že je práve VIBE Festival stále viac populárny a úspešný ukazuje aj fakt, že sa okrem, už skoro tradičnej, zastávky na východe a jarnej edície v Trenčíne rozrástol o ďalšiu zastávku. Tá sa konala minulý týždeň na Orave, a v nasledujúcom videu sa môžeš v skratke pozrieť, ako to celé vyzeralo.

Keď ešte nemáš svoje lístky na VIBE FEST – Zemplínska Šírava – Motel Kamenec, odporúčame ti objednať si ich online v poslednej vlne TU!

Odkaz na facebookovú udalosť: VIBE FEST – Zemplínska Šírava – Motel Kamenec