Machine Gun Kelly v Bratislave

Hádam Vám nemusíme veľmi predstavovať Machine Gun Kellyho. Colson Baker známy skôr ako MGK, rapper z Clevelandu, nedávno (12. Máj) vydal album s názvom Bloom. Tento album obsahuje 13 pesničiek a je to jeho tretím štúdiovým albumom. Ku tomuto albumu odštartoval svoju „27 tour“ po celom svete a rozhodol sa prvýkrát zastaviť aj na Slovensku.

MGK, Machine Gun Kelly, Colson Baker, Lace up, Bratislava, Koncert, Bloom, EST 19XX, Young Gunner, Majestic Music Club
Zdroj: http://www.cleveland.com/

 

MGK, Machine Gun Kelly, Colson Baker, Lace up, Bratislava, Koncert, Bloom, EST 19XX, Young Gunner, Majestic Music Club
http://www.billboard.com/

Koncert sa konal v Majestic Music Clube, kde si mali možnosť fanúšikovia zakúpiť jeho merch. Hala ako stvorená na koncert pôsobila veľmi dobre. Stage bol vyššie od ľudí, takže sa nikto na výhľad nemohol sťažovať, iba ak pred vami nestál človek vysoký ako MGK. Koncert sa začínal o 20:00 warm-upom Dja Eternala a samotný MGK s kapelou prišiel o 21:15. Hneď na úvod zaznela pesnička Wild boy a Kells po chviľke koncertu spomenul aj naše krásne slovenské ženy. Samotný koncert bol kombináciou nových pesničiek z albumu ale taktiež aj staršie, nikdy nestarnúce songy bez ktorých by to nebolo ono. Ľudia si aj napriek neskutočnému teplu koncert užívali ako sa dalo a MGK-a podporovali. Predsa len bol na Slovensku po prvýkrát. Po skončení koncertu si fanúšikovia pýtali prídavok „Till I Die“ a samozrejme MGK s úžasnou kapelou nesklamali. Po definitívnom konci koncertu sa členovia kapely zastavili vonku pri fanúšikoch, rozprávali s nimi a robili si fotky. No nemohli sa zdržať príliš dlho, pretože na druhý deň mali ďalší koncert, tentoraz vo Viedni.

 

Ak ste tento koncert nestihli, nezúfajte veľmi. 16-tého októbra sa MGK zastaví v Prahe v hale Forum Karlín. Tak hádam sa vidíme.. LACE UP!

Pridaj komentár