Eminem dnes oslavuje 45. narodeniny

Ak sa povie meno Eminem, nikto si nepredstaví nikoho iného ako Slim Shadyho. Naozaj je veľmi málo ľudí na svete, ktorí by nepoznali túto žijúcu legendu. Dnes táto rapová ikona oslavuje 45 rokov. Okrem toho, že sa tento rok rozhodol Eminem neholiť, venoval sa aj hudbe. Ako prvé by bolo vhodné spomenúť, že nedávno vyhlásil vydanie nového albumu, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta 17. novembra tohoto roka. Na čo sa tešiť viac ako na nový výtvor Rap God-a?  To však nebolo jediné, čo sme si mohli všimnúť. Minulý štvrtok vyšla novinka od speváčky Pink, na ktorej jedinečný Eminem spolupracoval.

Rapový Boh na seba upozornil aj na nedávnej udalosti BET Hip Hop Awards, kde sa vyjadril prostredníctvom svojho rapu k americkému prezidentovi Trumpovi. Rozhodne si nedával servítku pred ústa a naložil mu ako sa len dalo. Veď posúďte sami.

Eminem taktiež predstavil nového člena jeho labelu Shady Records. Novým členom je americký raper Boogie. Slim Shady v ňom pravdepodobne vidí potenciál a talent, a preto ho prijal pod svoje krídla.

Prajeme všetko najlepšie k narodeninám, prajeme veľa štastia, úspešný album a veľa kvalitných skladieb!